KONST / Ramar / Ram 7884027
nr 788 4027
Ram
1800-tal, ramens innermått: 42 x 32, med etsning
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:15:10
23/10 21:45:07
29/10 11:30:29
Tilgman Keramik